1. Išsirenkate patinkančias prekes. Radus patinkančia prekę pasirinkite norimą dydį ir spalvą. Spauskite mygtuką „ “.

Kai patalpinsite prekę į krepšelį galėsite toliau tęsti apsipirkimą (spausti mygtuką „TĘSTI APSIPIRKIMĄ“) arba iš karto pereiti prie apmokėjimo (spausti mygtuką „PEREITI PRIE APMOKĖJIMO“)

Prekės patalpinimas krepšelyje dar neįpareigoja Jūsų jos pirkti. Todėl prekių krepšelyje galite laikyti daugiau Jums patinkančių prekių, o baigiant pirkimo procesą jas galite palikti arba pašalinti.

2. Peržiūrėti krepšelį. Peržiūrėti krepšelį galite paspaudę mygtuką 

Pirkinius, kuriuos norite įsigyti palikite, kitus ištrinkite. Spauskite mygtuką „PEREITI PRIE APMOKĖJIMO“

3. Prisijunkite arba prisiregistruokite prie www.jusutrikotazas.lt paskyros. Jeigu mūsų parduotuvėje jau esate prisiregistravęs, Jums tereikia įvesti pirmajai registracijai naudotą el. paštą ir slaptažodį. Jeigu esate naujas vartotojas įveskite savo el. pašto adresą ir spauskite „SUKURTI PASKYRĄ“. Suveskite visus reikiamus duomenis.

4. Užpildyti informaciją prekių išsiuntimui. Baigus prisijungimą prie www.jusutirktkoazas.lt paskyros, pasirinkite prekių pristatymo adresą. Jeigu mokėtojo adresas ir prekių pristatymo adresas sutampa nieko keisti nereikia. Jeigu mokėtojo ir prekių pristatymo adresas nesutampa, nuimkite varnelę nuo eilutės "Naudokite pristatymo adresą, kaip ir atsiskaitymo adresą” ir pridėkite naują adresą.

PASTABA: Jeigu norite parašyti papildomą informaciją apie užsakymą įveskite žinutę į jai skirtą vietą.

5. Pasirinkite pristatymo būdą. Bei perskaitykite paslaugos sąlygas ir teikimo taisykles. Jeigu sutinkate pažymėkite varnele.

6. Pasirinkite mokėjimo tipą ir apmokėkite.

Ačiū apsipirkimo procesas baigtas.

Gavę patvirtinimą, kad Jūs apmokėjote užsakyme pradėsime užsakymo vykdymą.

Kokioje stadijoje yra Jūsų užsakymas galite pasitikrinti „Mano paskyroje/ mano užsakymai“ arba kreiptis:

tel. +370 64178673

El. Paštu info@jusutrikotazas.lt

Skype: JusuTrikotazas.lt