Ilgom rankovėm Yra 4 prekių.

Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų
 • Sudėtis 90% medvilnė, 10% elastano. Kilmės šalis - Turkija. Spalva: juoda, balta. Marškinėliai pasiūti iš kokybiško minkšto trikotažo, gerai priglunda prie kūno. Marškinėlius galima dėvėti ir kaip apatinį trikotažą ir kaip laisvalaikio aprangą.

  14,00 €
 • Sudėtis: 33% viskozė, 63% mikropolesteri,  4%elastanas Kilmės šalis - Turkija Spalva - juoda Marškinėliai su reglaninėm siūlėm (rankovių siūlės pasiūtos ne per pečius, o nuo kaklo). Šis modelis gražiai išryškina vyro pečius, optiškai juos paplatina.

  15,00 €
 • Sudėtis: 33% viskozė, 63% mikropolesteri,  4% elastanas Kilmės šalis - Turkija Spalva - tamsiai pilka. Marškinėliai su reglaninėm siūlėm (rankovių siūlės pasiūtos ne per pečius, o nuo kaklo). Šis modelis gražiai išryškina vyro pečius, optiškai juos paplatina.

  20,00 €
 • Sudėtis: 33% viskozė, 63% mikropolesteri,  4%elastanas Kilmės šalis - Turkija Spalva - juoda Marškinėliai su reglaninėm siūlėm (rankovių siūlės pasiūtos ne per pečius, o nuo kaklo). Šis modelis gražiai išryškina vyro pečius, optiškai juos paplatina. Apykaklė - golfukas gerai priglunda prie kaklo ir jį uždengia.

  15,00 €
Rodoma 1 - 4 iš 4 dalykų